počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 67
celkem: 440230
Homecredit - zjisti castku


Podporujeme také nový sport ve Zlíně - BASEBALL!! NEVÁHEJ A PŘIDEJ SE!

REMA Systém a. s.


SLUŠIVÁ DÁMSKÁ MÓDA !!! SUPER CENY !!!

REMA Systém a. s.REMA Systém a. s.

Proč repasovaný notebook?

Proč repasovaný notebook ?

 • Levně získáte kvalitní repasovaný notebook renomovaných výrobců notebooků, který ještě nedávno stál desítky tisíc a výkonem se srovnává s dnešními novými notebooky a to při zachování vyšší kvality.
 • Levně tak získáte repasovaný notebook nejvyšší manažerské třídy, se srovnatelným výkonem nových notebooků, ale v daleko lepším zpacovnáním.
 • Mimo repasovaných notebooků můžete také zakoupit repasovaný počítač, monitor, tiskárnu či další příslušenství a komponenty.

Co je repasovaný notebook ?

 • Jedná se o notebooky renovovaných výrobců ( DELL, IBM - Lenovo, HP, a další), které pocházejí z velkých firem, jako jsou banky, státní organizace, pojišťovny atd. Takové firmy většinou obměňují notebooky a počítaše v dvouletých cyklech. Tato technika se poté důkladně testuje a čistí. Opotřebené části se vymění a nainstaluje se znovu software.

Jakou má výhodu koupit si repasovaný notebook - počítač?

 • Využití - Na repasovaném notebooku můžete provozovat prakticky všechny běžné činosti. Kancelářké aplikace, surfování na internetu, přehrávání videa a hudby, úprava fotek atd. Pokud nechcete hrát náročné hry, tak repasovaný notebook je pro Vás to pravé. Získáte kvalitnější notebook, než je většina nových běžne prodávaných notebooků a ještě ušetříte.
 
 • Plná funkčnost a záruka - Námi nabízené repasované notebooky jsou většinou 2-3 roky staré. Ve velkých firmách po většinou leží na stole zavřené a uživatelé pracují na externí klávesnici a monitoru. Z toho důvodu jsou naše repasované notebooky vzhledově jako nové a plně funkční. Samozřejmostí je záruka
 
 • Kvalita - V naší nabídce jsou většinou pouze manažerské repasované notebooky, které by jste před 2-3 lety pořídili za 50 tisíc a více. Jedná se o nejkvalitnější notebooky výrobců HP, Dell, IBM - Lenovo. Tyto repasované notebooky byli celou dobu provozu pod pečlivým dozorem správců počítačů a fungují bezvadně.
 
 • Nízká cena - Nabízíme Vám kvalitní repasovaný notebook mnohdy za desetinovou cenu, než byla před 2-3 lety. Zbytečně by jste investovali do nového notebooku, když běžný uživatel jeho výkon ani naplno nevyužije.
 
 • Výhodnější software – Díky naší spolupráci se společností Microsoft Vám můžeme k repasovaným notebookům a PC nabídnout o mnoho výhodněji Windows či MS Office, než-li se prodává k novým notebookům. 
 
 • Proč nakupovat u nás – naše firma je na trhu již přes 5 let a za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků a můžete si být jisti, že jsme opravdovými odborníky v oblasti repasovaných notebooků, repasovaných počítačů a dalšího příslušenství.
 
 • Servisní služby - zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční služby. Snažíme se provádět servisy tak rychle, jak to jenom jde. Chápeme totiž, že pro pracujícího člověka je každý den bez svého notebooku - počítače velkým problémem.