počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 68
celkem: 440231
Homecredit - zjisti castku


Podporujeme také nový sport ve Zlíně - BASEBALL!! NEVÁHEJ A PŘIDEJ SE!

REMA Systém a. s.


SLUŠIVÁ DÁMSKÁ MÓDA !!! SUPER CENY !!!

REMA Systém a. s.REMA Systém a. s.

PC SÍTĚ

 

Nabízíme kompletní řešení počítačových sítí

pro malé a větší firmy, ale stejně tak i pro domácnosti...
 

 

Co od nás můžete očekávat?

Kompletní návrh a příprava koncepce počítačové sítě a IT infrastruktury

 

Příprava zadání
Zkonzultujeme s vámi vaše požadavky a pomůžeme vám s definicí IT vybavení a služeb, které potřebujete pro svůj projekt nebo podnikání. Načrtneme vám koncept řešení a odhadneme náklady na pořízení i provoz.

 

Návrh infrastruktury
Sestavíme vám komplexní návrh vaší IT infrastruktury včetně položkového seznamu HW a SW, rámcových pořizovacích cen a provozních nákladů. Připravíme plán realizace infrastruktury.

 

Výběr, nákup a konfigurace serveru a síťových prvků
Vybereme konkrétní model serveru, síťových prvků nebo dalšího HW pro vaši firemní síť s ohledem na rozpočet i technické potřeby řešení. Provedeme nákup a kompletaci dodávky veškerého HW a SW.

 

Konfigurace sítě 
Zapojíme, sestavíme, oživíme funkční řešení vaší firemní sítě. Sestavíme kompletní řešení firemní sítě na klíč. Nakonfigurujeme váš server a síť pro připojení koncových počítačů. Nakonfigurujeme síťové rozvaděče, aktivní prvky i bezdrátové routery.

 

Zálohování, sdílení a zabezpečení počítačové sítě a firemních dat
Dodáme vám systémové řešení pro zálohování dat vašeho serveru i koncových počítačů. Nastavíme vám technologii pro efektivní sdílení počítačových souborů mezi pracovníky vaší firmy v lokální síti i přes internet.

 

Nastavení služeb Microsoft Office 365, Google - emaily, kalendáře a další..
Pokud máte zájem o řešení vaší firemní infrastruktury pomocí moderního cloudového řešení od Microsoft Office365, pak vám pomůžeme s konfigurací a nastavením služeb v tomto prostředí.

 

Konfigurace a servis pro koncová zařízení v síti – počítače, notebooky, tiskárny
Vaše počítače nakonfigurujeme pro pohodlné a efektivní použití. Provedeme zálohu instalace systému, programů i nastavení, pro možnost rychlé obnovy v případně poškození operačního systému počítače.

 

Budeme pro vás užitečnou a rychlou IT podporou na telefonu, nebo přímo v kancelářích vaší firmy. V případě potřeby budeme řešit výpadky vašich klíčových technologií kdykoliv a v expresních časech.