X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Menu
košík
0
kategorie
AXIAL SCX10 II JEEP CHEROKEE 1:10 4WD KIT

AXIAL SCX10 II JEEP CHEROKEE 1:10 4WD KIT

0% (0 hodnocení)
RC model auta Axial SCX10 II Jeep Cherokee v měřítku 1:10 je stavebnicí populárního expedičního auta, které si můžete kompletně sestavit. Ocelové profily rámu, mezi které se montuje převodovka, držáky náprav, nárazníky a elektro příslušenství. Čirá karosérie, tlumiče, disky, kola, voděodolný box přijímače. Obrazový manuál.
8 900,00 Kč
Externí sklad
ks
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:8 900,00 Kč
cena vč. DPH:8 900,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

RC model auta Axial SCX10 II Jeep Cherokee v měřítku 1:10 je stavebnicí populárního expedičního auta, které si můžete kompletně sestavit. Ocelové profily rámu mezi které se montuje převodovka, držáky náprav, nárazníky a elektro příslušenství tvoř ítuhý celek. Čirá karosérie, tlumiče, disky, kola, voděodolný box přijímače jsou v balení. Obrazový manuál krok za krokem provází sestavením auta.

Rám z ocelových profilů

Šasi SCX10 II je postaveno ze dvou ocelových profilů, které zabezpečují dostatečnou tuhost podvozku. Motor s převodovkou je umístěn ve střední části, zatímco pohonná baterie je nad přední nápravou, čímž je zabezpečeno dostatečné zatížení předních kol. Proto auto bez problému zvládne jízdu i v prudkých svazích. Akumulátoru je umístěn v ose šasi, takže je model přesně vyvážen a při jízdě se nenaklápí.

Uložení baterie

Baterie má v modelu přesně dané místo, aby bylo zajištěno přesné vyvážení auta. Baterie je uložena v krabičce, ve přední části aby byla hmotnost více na předních kolech.

Multifunkční nárazník

Tak jako u skutečného Jeepu, je i model vybaven možnostmi přídavných funkcí. V nárazníku je místo pro tažné zařízení, které má možnosti nastavení vyložení, má třmeny pro připevnění háku a zasklení pro možnost osvětlení.

Převodovka

Model SCX10 II je vybaven převodovkou, poskytující ohromující sílu spolu s vysokým točivým momentem. Součástí kompaktní převodovky je dvojitá třecí spojka, které přidává zvýšenou ochranu hnacímu ústrojí.

Diferenciály

Trvale uzavřené diferenciály tohoto terénního modelu vždy přenesou maximální výkon na všechna kola a díky tomu projedete i tím nejtěžším terénem s velkým stoupáním, přes balvany a kameny. Díky hypoidnímu převodu s kuželovým ozubením bylo možné zmenšit rozměry převodovky a zvětšit tak světlou výšku.

Dvě třecí spojky

Pro bezpečný přenos vysokého točivého momentu od motoru jsou použity dvě třecí spojky, které přenáší na přední a zadní CV hřídele potřebnou sílu.

Voděodolná krabička přijímače

Není nutno mít k dispozici voděodolnou úpravu přijímače, výrobce pamatoval i na tyto příopady a vybavil krabičku pro přijímač mechovým těsněním pro průchod kabelů a gumovým těsněním pro víko.

Kola do každého terénu

V balení stavebnice naleznete kvalitní disky 1.9 BFGOODRICH s pneumatikami T/A® KO2 s oficiální licenci Michelin 118mm x 42.5mm

Realistický podvozek

Konstrukce podvozku SCX10 II byla navržena s ohledem na co nejvíce realistický vzhled, perfektní jízdní schopnosti překonávat překážky a zároveň maximální funkčnost.

Převodovka inspirovaná skutečností

Tak jako konstrukce podvozku SCX10 II byla v podobném duchu navržena i převodovka, která vypadá, jako skutečný kompaktní blok převodovky. Skrývá sofistikovaný mechanismus s kompletní sadou kuličkových ložisek a všemi ozubenými koly z oceli pro pevnost a trvanlivost

Hliníkové tlumiče

Licencované tlumiče Icon Vehicle Dynamics™ mají povrch těla tlumiče z leštěného hliníku, olejovou náplň, stavitelné předpětí pružin a mají i boční zásobník náplně.

CV hřídele, výkyvné nápravy

Přední náprava má možnost natočení až o 45°, drážkované CV hřídele náhonu jsou navrženy pro vysoké zatížení a zvládají snadno jízdu v členitém terénu. Díky velkému překroucení obou náprav je možné vyjet do členitého terénu a nápravy vždy přenesou potřebnou sílu a zdolají i zdánlivě neprůjezdný terén.

Maketové prvky auta

V balení je čirá lexanová karosérie Jeep Cherokee, sada obtisků a drobné příslušenství. Pro vytvoření maketového vzhledu karosérie je přiložen nosič zavazadel na střechu karosérie.

 

Zboží je odesíláno z externího skladu. Doba dodání je obvykle 3-4 kalednářní dny. 

Možno doobjednat elektroniku po telefonické domluvě.

Regulátor: QuicRun 1060 V2 (trvalé proudové zatížení 60A, špičkové 360A)
Motor: CRAWLER 55T, Provozní napětí: 4,8 - 7,4 V, 55 závitů, hřídel 3,17 mm
Servo: SRT DL5020 DC 20kg - vodotěsné

Cena za komplet +1780,- Kč  ZDE
Možnost doobjednat nabíječ baterií Eqilibrium 3.5 50W   +1230,-  ZDE


Prodávám jako soukromá osoba bez možnosti odpočtu DPH

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal